Haber Detayı
05 Kasım 2019 - Salı 21:17
 
Yeni Oluşumla Gümbür Gümbür Geliyorlar
Erzurum'da başarılı çalışmalara imza atarak adından sıkça söz ettiren Muhammet Zeki Gözeler, yeni bir oluşumunun fitilini ateşledi.
Erzurum Haberi
Yeni Oluşumla Gümbür Gümbür Geliyorlar

Başarılı çalışmalarla ve şehrin önde gelen iş insanlarını bir araya getirerek, BİRKONFED İş Dünyası konfederasyonu'nu Erzurum'da marka haline getiren İl Başkanı Muhammet Zeki Gözeler, yaptığı açıklamada yeni oluşumun sinyalini verdi

 

Gözeler, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

 

"2016 Yılından bu yana merkezi İstanbul’da bulunan BİRKONFED İş Dünyası konfederasyonu ailesi içerisinde, şehrimiz ve bölgemiz başta olmak üzere ülkemiz için emek harcadık. Bu dönemde Erzurum İl Temsilciliği yanı sıra Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevinde de bulunduk. Özellikle Erzurum İl Temsilciliği olarak belirlenmemin ardından, her biri birbirinden kıymetli iş adamlarımızla birlikte bir yönetim oluşturarak ulusal ve uluslararası alanlarda çok ciddi çalışmalara imza attık. Süreç içerisinde serhat şehir Erzurumumuzda belirlediğimiz birçok eksikliğin olduğunu ve şehrimizin her anlamda gerekli değeri göremediğine şahit olduk. Netice olarak, bu sorunların ortadan kaldırılarak şehrimizin hak ettiği konuma taşınabilmesi adına tek çıkış yolunun, büyüğünden küçüğüne kenetlenerek birlik içerisinde adım atmaktan geçtiği kanaatine vardık.

 

Buradan yola çıkarak, Erzurum temsilciliği olarak bağlı olduğumuz BİRKONFED İş Dünyası Konfederasyonundan ayrılıp, tüm Türkiye’yi kapsayacak yeni bir STK hareketinin kurulması kararına vardık. Özellikle 3 yıla yakın bir süredir bizlerle birlikte yürüyerek desteklerini bizlerden hiçbir zaman eksik etmeyen ve tüm kazanımlarını yine Erzurum’a yatırım yapmakla değerlendiren birbirinden değerli iş adamlarımız ile aldığımız bu kararın, başta şehrimiz olmak üzere tüm ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

Bu anlamda; Başta Erzurum olmak üzere tüm ülke genelinde, toplumun bütün kesimlerini ayırt etmeden kucaklayan, iş dünyası adına sorunların çözümü ve şehrimizin yanı sıra ülkemizin kalkınması yolunda gayret ve çabayı kendine görev addeden herkesi birlikte yürümeye davet ediyoruz. Bu yolda ayrı, gayrı yok. Bu yolun tek hedefi toplumsal kalkınmayı hedef alarak başta şehrimiz olmak üzere bölge ve ülkemizin kalkınabilmesi yolunda emek harcamak olacaktır.

 

Kapısı herkese açık ve istişare kültürü ile adım atarak büyümeyi hedefleyen STK’mıza dair tüm gelişmeleri kamuoyu ile paylaşacak ve bu yolda yürümeye devam edeceğiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeni, Oluşumla, Gümbür, Gümbür, Geliyorlar,
Yorumlar
Haber Yazılımı